Hlášení městského rozhlasu 28. února 2018

Sbor dobrovolných hasičů Týniště nad Orlicí vás zve na tradiční HASIČSKÝ PLES, který se koná v sobotu 10.března v Kulturním centru od 20.00 hodin. K poslechu a k tanci hraje skupina DUHA MUSIC. Vstupné 100 Kč. Bohatá tombola. Vstupenky jsou v předprodeji v restauraci u Věže každý den od 17.00 hodin.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás srdečně zve na besedu se spisovatelkou Hanou Marií Körnerovou, která se uskuteční 29.března 2018 v 17.00 hodin.

Fotbalový oddíl SK Týniště nad Orlicí nabízí bezplatný pronájem stánku s občerstvením v areálu hřiště v Olšině. Zájemci o pronájem volejte telefonní číslo 777 221 998.

Dům dětí a mládeže pořádá o jarních prázdninách výlet do Technického muzea v Praze, výlet do hradeckého aquacentra a dva dny Sluníčkohrátek. Na všechny akce se můžete přihlásit přes webové stránky ddmtyniste.cz do 26. února.

Dům dětí a mládeže pořádá v neděli 11.března hlavní turnaj v Dominionu, karetní hře, kterou se můžete ještě naučit. Turnaj je od 9.30 hodin v budově DDM, přihlášky předem na web nebo na telefonním čísle 725 435 732. Případné naučení hry nebo trénink vždy ve středu 17 - 19 hod., kromě jarních prázdnin.

Dům dětí a mládeže zve ve čtvrtek 15.března na premiéru dvou přestavení DS Poškoláci Espressologie a O holčičce s náhradní hlavou. Program doplní repríza hry Pomsta bohů. Přijďte se pobavit s Poškoláky do Kulturního domu. Vstupné 50 Kč.

Dům dětí a mládeže zve do Kulturního domu na nesoutěžní divadelní přehlídku dětských souborů z našeho kraje. Přijďte podpořit divadelní soubor Poškoláci a další soubory z okolí. Vstupné pro diváky 40 na celý den. 

Dům dětí a mládeže pořádá v sobotu 24.března RODINNOU KERAMIKU, otevřenou dílnu, kde si můžete společně vytvořit originální dekoraci na zahradu nebo do bytu. Přihlášky předem na dopolední nebo odpolední dílnu na webu, emailem nebo na tel.čísle 725 435 732.

Firma TSS, Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem vyhlašuje výběrové řízení na pozici OBCHODNÍK-KOOPERANT, vhodné i pro absolventy středních škol požadují znalost anglického a německého jazyka, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Více informací najdete na stránkách www.tsssro.cz. Informovat se můžete i telefonicky na tel. čísle 495 540 331 nebo osobně ve firmě TSS, Třebechovice p. O.

Restaurant VNUK Nepasice přijme na hlavní pracovní poměr SERVÍRKU - ČÍŠNÍKA. Více informací na tel. čísle 777 025 758.

Firma Havelka přijme kampaňové řidiče na rozvoz uhlí v uhelné kampani s garantovaným příjmem 35.000 Kč/měsíc. Platí každý druhý den! Hradí ubytování! Pro více informací volejte tel. číslo 725 387 177 nebo navštivte www.havelka.cz

Stavební firma A-Z IZOL s.r.o. se sídlem v Třebechovicích p/O přijme do stálého pracovního poměru - Přípraváře/ku - rozpočtáře/ku. Jedná se o přípravu rozpočtu dle projektové dokumentace plochých střech. Práce v jednosměnném provozu. Nástup možný ihned. Bližší informace na telefonním čísle 777 666 636 v pracovní dny od 7,00 do 15,30 hodin nebo osobně v sídle firmy.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.