Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Virtuální prohlídka města

 Co je to virtuální prohlídka?

Základemvirtuální prohlídkyjesférická fotografie, která v jedné fotografii zabere celý prostor v maximálním zorném úhlu360x180°. Pomocí interaktivního prohlížeče je možné se sférickou fotografií libovolně otáčet, přibližovat či oddalovat. Vidíte tak vše kolem Vás, nad i pod Vámi. Virtuální prohlídka je nejlepší nástroj prozobrazení prostorua používá se pro prezentaci firem, institucí, turistických cílů, ale také ve vzdělání, zdravotnictví a pro vědu a výzkum.Technologie virtuální prohlídkyje také implementována přímo ve vyhledávačiGooglei na sociální sítiFacebook

Co je toStreet Viewvirtuální procházka?

Tak jako Google nafotilStreet Viewsilnic a ulic, je možné nafotit i interiéry a exteriéry institucí, firem a turistických cílů.Street Viewprocházka se fotí podrobněji, z více stanovišt, které jsou od sebe vzdáleny cca 1 až 5 metrů a lze v ní postupně procházet po určité dráze. Street View procházka je umístěna na serverech Google a je ji možné vložit pomocíiframena web či Facebook.


Pro město Týniště nad Orlicí zpracovala Virtuální prohlídku města firma Panoramas s.r.o. . 

V případě vašeho zájmu přidat vaši provozovnu do Virtuální prohlídky města kontaktujte přímo firmu  Panoramas s.r.o. na telefonním čísle  +420 776 109 982.


01, obrázek se otevře v novém okně

 
load