Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Prohlášení o přístupnosti stránek

Webové stránky města Týniště nad Orlicí se snaží o maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti. 

Stránky splňují tyto zásady přístupnosti:

Stránky jsou vytvořeny pomocí značkovacího jazyka XHTML™ 1.0 Strict, pro vytvoření grafické podoby stránek jsou použity CSS předpisy stylů.

Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát XHTML 1.0 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení.

Velikost písma je definována v relativních jednotkách a je možné ji upravovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Naprostá většina stránek obsahuje odkaz „Náhled pro tisk“, který zobrazí příslušnou stránku ve zjednodušeném textovém náhledu. Tisk stránky je pak umožněn pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Dokumenty a formuláře ke stažení

Dokumenty a formuláře ke stažení jsou k dispozici ve formátech PDF, DOC a XLS.

Pro zobrazení dokumentů v obecném formátu PDF doporučujeme rozšířit internetový prohlížeč o aplikaci Adobe Reader, která je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe.

Vybrané dokumenty mají možnost prohlížet je online jako např. Zpravodaj města.

Výjimky z pravidel o přístupnosti webu

Pro některá oznámení uveřejněná na elektronické úřední desce Městského úřadu Týniště nad Orlicí není k dispozici elektronická textová verze, jsou tedy k dispozici pouze v obrazovém formátu (JPEG, GIF). Tyto výjimky se snažíme minimalizovat.

Technická správa

Pokud na stránkách města Týniště nad Orlicí narazíte na technický problém, nebo máte náměty, postřehy či informace k webu, kontaktujte prosím webmastera na e-mailové adrese: webmaster@tyniste.cz případně nám to můžete sdělit na telefonním čísle +420 494 337 330.

28.3.2017 11:31:20 | přečteno 4319x | admin.tyniste
 
load