Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 9. května 2018

Městská knihovna a Město Týniště nad Orlicí Vás srdečně zvou na slavnostní vysazení STROMU PRO OLGU HAVLOVOU. Akce se uskuteční 16. května 2018 v 16.00 hodin u Městské knihovny v Týniště nad Orlicí za účasti zástupců města a nadace VDV. Po akci proběhne vernisáž výstavy Olga Havlová, která bude ke zhlédnutí do 26. 6. 2018. Na akci srdečně zvou starosta města Libor Koldinský a zastupitelka města Veronika Čepelková.

TJ Sokol Týniště nad Orlicí zve všechny své příznivce na sokolskou Akademii, která se koná 16.května 2018 17.30 hodin v Kulturním Centru. Uvidíte sletové skladby, které jsou připraveny na XVI. Všesokolský Slet.

Dům dětí a mládeže pořádá v sobotu 26. května TRADIČNÍ POHÁDKOVÝ LES. Start mezi 9.30 – 10.00 hodin od MŠ Dub. V lese čekají pohádkové postavičky s úkoly pro děti. Cesta je vhodná i pro kočárky. Startovné 40 Kč.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí zve všechny příznivce dobré zábavy na celovečerní speciál Lukáše Pavláska: KDO NEPLÁČE - NENÍ ČECH, který se koná v pondělí 14. května 2018 v 19:00 hod.

V kanceláři kulturního domu byl zahájen předprodej cenově zvýhodněných vstupenek na 23. swingový festival J. Marčíka, který se uskuteční 1. a 2. června 2018. Neváhejte, počet je omezen.

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit - můžete elektronicky - přihláška je na webových stránkách Kulturního centra nebo v kanceláři Kulturního domu.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá ve čtvrtek 10. května od 17.00 hodin cestopisnou přednášku Tomáše Černohouse ISLAND cesta do středu země.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na besedu se spisovatelem, novinářem, rodákem z Bolehoště Martinem Moravcem, kde uvede svou novou knihu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 24. května od 17.00 hodin. 

SK  Petrovice zve v neděli 13. května na fotbalové utkání mezi SK Petrovice a Sokol Javornice "A". Začátek v 17.00 hodin. Občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.

Firma moderního e-shopového skladu ComGate v areálu Elitex nabízí práci na dlouhodobou spolupráci a hlavní pracovní poměr - skladníky/skladnice, kteří si na odvedené práci dají záležet a chtějí nasbírat zkušenosti. Práce je vhodná i pro ženy.

Co budete dělat?

 • vychystávat zásilky dle objednávek
 • štítkovat drobné zboží (převážně kosmetika, víno)
 • balit zásilky
 • evidovat zboží

Proč se stát součástí party?

 • budete pracovat ve velmi moderním a čistém skladovém centru se zaměřením na e-shopovou logistiku
 • práce na HPP
 • mzda až 25 000 Kč hrubého měsíčně
 • 5 týdnů dovolené + 3 dny na nemoc placené, jako bys byl v práci
 • stravenky
 • žádná noční směna / dobrovolné přesčasy v případě sezóny a inventur
 • dotovaná Multisport karta
 • firemní akce
 • dlouhodobé zázemí

Nástup nejlépe IHNED. V případě zájmu pište na: prace@comgate.cz


Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o., Kampelíkova 767/2a, 500 04 Hradec Králové, hledá pro provoz v Týništi nad Orlicí pracovníka na pozici - dělník do výroby

Nabízí:

· Práce na HPP

· Pracovní poměr na dobu určitou

· Pravidelná mzda a zaměstnanecké benefity

· Jednosměnný provoz

Požadují:

· SOU  vzdělání - výhodou

· Nutná manuální zručnost

· Spolehlivost, zodpovědnost

· Bydliště v Týništi nad Orlicí a okolí výhodou

· Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu:

iveta.musilova@ecs-obaly.cz, případné další informace na tel. čísle 731 412 151.


Firma  TSS, spol. s r.o., Za tratí 496,  Třebechovice pod Orebem přijme pracovníka na dočasnou výpomoc do modelárny na dokončovací práce. Vhodné pro muže i ženy. Požadují manuální zručnost spolehlivost, pracovitost. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou informovat na tel. čísle:  495 540 331  nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice pod Orebem.

Firma HP Tronic hledá brigádníky pro práci ve skladu v Týništi nad Orlicí. Jedná se o  pomoc při skládání kamionů vychystávání zboží a balení balíků. Mzda 130,00 Kč na hodinu. Více informací na tel. čísle p. Černý 577 055 613.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

9.5.2018 14:06:22 | přečteno 418x | petra.cizkova
 
load