Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 9. dubna 2018

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že I. splátka místního poplatku za komunální odpad je splatná do konce dubna 2018.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí vás zve v pátek 13.dubna 2018 na vernisáž výstavy výtvarných prací Venduly Mlatečkové, která se koná se ve foyer kulturního domu v 18.30 hodin. V 19.30 hodin pak následuje premiéra hry HALÓ divadelního souboru U.F.O. 

V neděli 15.dubna 2018 v 15.00 hodin začíná pohádka divadla Krapet: Příhody včelích medvídků.

V neděli 22.dubna 2018 uvádí divadelní hru ANI ZA MILION s Jiřím Langmajerem a Adélou Gondíkovou.  Upozorňujeme všechny, kteří mají zarezervované vstupenky, aby si je vyzvedli nejpozději do pátku 13.dubna 2018. Nevyzvednuté vstupenky budou dány znovu do prodeje v pondělí 16.dubna 2018. Momentálně je vyprodáno, prodáváme přístavky.

1. dubna 2018 byl zahájen zápis do kurzu společenského tance pro mládež na podzim 2018. Přihlásit se můžete elektronicky - přihláška je na webových stránkách Kulturního centra nebo v kanceláři Kulturního domu.

Kompletní program najdete na webových stránkách Kulturního centra.  Předprodej vstupenek v Kulturním domě.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na přednášku Lépe cvičit než operovat – vbočený palec, spadlá příčná klenba u nohy, která se uskuteční 19. dubna 2018 od 16.00 hodin. Lektorka Jolana Novotná – pohybová specialistka.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na Jarní botanickou vycházku, která proběhne v pátek 27. dubna 2018. Sraz účastníků v 15.00 hodin u Městské knihovny v Týništi nad |Orlicí.

SK Petrovice zve příznivce na fotbalové utkání  mezi SK Petrovice a Sokol Křivice. Zápas sehrají v neděli 15.dubna 2018 od 17.00 hodin na hřišti v Petrovicích. Srdečně zvou pořadatelé.

Služby města Týniště nad Orlicí upozorňují občany města Týniště nad Orlicí, Křivic, Rašovic, Petrovic a Štěpánovska, že od 3.dubna 2018  je opětovně zahájen provoz sběrného místa bioodpadu pod Mírovým náměstím (u obchvatu) v provozní době každé úterý od 13.00 – 17.00 hodin a v sobotu od 8.00 - 12.00 hodin. Toto sběrné místo je provozováno do konce listopadu. Občan k předání bioodpadu nepotřebuje čip.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

Firma TSS, Třebechovice pod Orebem, Za tratí 496přijme do pracovního poměru zaměstnance do modelárny na pozice truhlář nebo modelářa obsluha CNC frézy. Dále přijme brigádníky na dočasnou výpomoc do modelárny pro dokončovací práce na modelech. Nástup možný ihned. Více informací na tel. čísle:  603 841 148 nebo ve všedních dnech přímo ve firmě TSS v Třebechovicích p. O.

Dům dětí a mládeže pořádá v úterý 10.dubna PEDIG od 17.30 – 19.30 hod. Jarní podvečerní motání z proutků, mimo jiné můžete zkusit třeba pletení papírovým provázkem. Přihlaste se, prosím, předem. Cena 40 Kč + spotřebovaný materiál. 

Pan Fišer - zahrádkář nabízí k prodeji laciná vodorozpustná hnojiva na zeleninu a drobné ovoce KRISTALON start, plod-květ, jahoda. Dále pak dusíkaté vapno, hydrokomplex start za 85 Kč, plod-květ za 70 Kč a jahoda za 80 Kč, hydrokomplex za 40 Kč a dusíkaté vápno za 50 Kč. Více informací na tel.čísle 732 809 986. 

Základní škola Týniště nad Orlicí příjme brigádnici do kuchyně školní jídelny. Podmínkou pouze zdravotní průkaz. Nástup možný ihned.

Autodoprava Klimeš přijme řidiče/ku na rozvoz denního tisku. Pracovní doba od pondělí do soboty od 4:00 hod. do 8:00 hodin nejdéle. Plat v čistém výdělku činí 80 Kč na hodinu. Požadují řidičský průkaz skupiny B a spolehlivost. Nástup možný ihned. Bližší informace ve Stáčené drogerii(u hřbitova) nebo na tel.čísle 732 320 148.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

9.4.2018 14:22:28 | přečteno 365x | petra.cizkova
 
load