Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 7. listopadu 2018

U příležitosti stého výročí ukončení 1. světové války zve Město Týniště nad Orlicí širokou veřejnost k účasti na pietním aktu k uctění památky padlých a zemřelých rodáků města. Pietní akt se uskuteční v pátek 9. listopadu 2018 v 11.00 hodin u památníku Obětem válek před Základní školou v Týništi nad Orlicí.

Kulturní centrum zve na nedělní pohádku ZLATÉ VEJCE, která se koná 11.listopadu 2018 v kulturním domě v rámci Týnišťského divadelního podzimu. Začátek v 15.00 hodin.

Kulturní centrum zahájilo předprodej zlevněných vstupenek na Vánoční večírek v Kulturním centru. Neváhejte, ušetříte 50 Kč.

Ve foyer kulturního domu až do konce listopadu probíhá výstava obrazů Blanky Šklíbové. Jste srdečně zváni.

V průběhu měsíce ledna 2019 bude vypsána veřejná zakázka na zajištění stravy pro Geriatrické centrum Týniště nad Orlicí a to nejdéle od 1.ledna 2020. V případě dotazů se obraťte na paní Marii Vackovou, mob. 605 560 797, e-mail: gc.vackova@gmail.com

Pizzerie La Strega v Týništi nad Orlicí vás zve o víkendu od pátku 9. do neděle 11.listopadu na Svatomartinskou husu nebo burger z trhaného husího masa. Rezervace na telefonním čísle 736 161 752. Kuchaři pizzerie se těší na vaši návštěvu.

Dům dětí a mládeže pořádá v pondělí 12.listopadu dílnu VIZOVICKÉ PEČIVO A ŘETEZY ZE SLÁMY. Přijďte se naučit staročeské dovednosti a udělat si zajímavé dekorace. Přihlaste se, prosím předem na www.ddmtyniste.cz. Cena 40 Kč + spotřebovaný materiál.

Dům dětí a mládeže pořádá v úterý 13.listopadu od 17.30 hodin dílnu na CÁKANÁ TRIČKA. Vaše světlé tričko si vyzdobíte spreji, šablonami, cákanci a razítky. Děti do 10 let s doprovodem. Cena 40 Kč + spotřebovaný materiál. Přihlaste se, prosím předem na www.ddmtyniste.cz..

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na přednášku Tělové a ušní svíce, která se uskuteční ve čtvrtek 8.listopadu od 17.00 do 18.30 hodin v Městské knihovně. Přednášet bude Michal Ježek. Vstupné zdarma.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na Botanickou vycházku po okolí Týniště nad Orlicí. Ukončení spojené s promítáním fotografií proběhne ve výstavním sále Městské knihovny ve čtvrtek 15.listopadu 2018 od 17.00 hodin.  Na vaši účast se těší Honza Doležal.

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že II. splátka místního poplatku za komunální odpad byla splatná do konce října 2018.

Stáčená drogerie u hřbitova nabízí prodej podzimních květin, výběr je ze široké nabídky: vřesy, drátovce, chryzantémy, macešky a spousty dalších květin, jak umělých, tak rostlých.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

7.11.2018 14:26:53 | přečteno 335x | petra.cizkova
 
load