Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 5. února 2018

Mateřské centrum Ratolest zve menší děti s rodiči a sourozenci na POHÁDKOVÝ KARNEVAL, který se uskuteční v neděli 11.února od 15.00 hodin ve velkém sále Kulturního centra. Pro děti jsou připravené soutěže, tombola a k tanci a poslechu bude hrát kapela Nicneuměl.

Kulturní centrum vás zve v pátek 9.února 2018 v 18.30 hodin na vernisáž koláží Petra Hájka s úvodním slovem a hudebním vystoupením a v 19.30 hodin na slavnou divadelní komedii CAVEMAN. Vyzvedněte si, prosím, zarezervované vstupenky. 

V neděli 11.února 2018 proběhne v malém sále kulturního domu nedělní taneční odpoledne s živou kapelou.

Ve čtvrtek 15.února 2018 jste zváni na koncert známého kytarového virtuosa Lubomíra Brabce. Začátek v 19.00 hodin.

Kompletní program i termíny taneční polepšovny najdete na webových stránkách Kulturního centra. Předprodej vstupenek v Kulturním domě.

Dům dětí a mládeže má připravenou nabídku letních táborů na léto 2018. Jejich přehled najdete na vývěskách ve městě, v DDM nebo na www.ddmtyniste.cz.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá výstavu prací žáků výtvarného oboru ZUŠ „MIMOZEMSKÁ CIVILIZACE“ podivuhodná setkání při cestě sluneční soustavou, která proběhne od 8.února do 1.března 2018. Výstava bude spojena s vernisáží, která se uskuteční 8. února 2018 v 17.00 hodin.

Sportovní klub Týniště nad Orlicí hledá zájemce o činnost správce sportovních zařízení. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, případně je možná i dohoda o provedení práce. Nástup dle dohody. Bližší informace na tel. čísle 606 054 996.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

Společnost Gastro – koření, s.r.o., přijme brigádníky do provozu balení koření. Nástup možný ihned. Pro případné zájemce podají více informací v kanceláři na adrese Turkova 77, Týniště nad Orlicí nebo na telefonním čísle 494 900 055.

ORLICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ, a.s. Týniště nad Orlicí přijme pracovníka do živočišné výroby pro středisko Štěpánovsko na plný pracovní úvazek. Řidičský průkaz skupiny T výhodou. Bližší informace v sídle společnosti v Týništi nad Orlicí, Lipská 251 nebo na telefonním čísle 736 762 164, 494 377 011. E-mail: orlicka@mybox.cz

Firma TSS, Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem vyhlašuje výběrové řízení  na pozici  OBCHODNÍK-KOOPERANT. Vhodné i pro absolventy středních škol požadují znalost Anglického a německého jazyka, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Více informací najdete na stránkách www.tsssro.cz, na telefonním čísle 495 540 331 nebo osobně ve firmě TSS, Třebechovice p. O. Dále přijímají pracovníky na tyto pozice: ÚDRŽBÁŘ, ZÁMEČNÍK,  obsluha CNC,  modelář, truhlář. Informace pro tyto pozice poskytneme na tel. č. 495 540 339

5.2.2018 14:41:07 | přečteno 410x | petra.cizkova
 
load