Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 4. dubna 2018

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že I. splátka místního poplatku za komunální odpad je splatná do konce dubna 2018.

Služby města Týniště nad Orlicí upozorňují občany města Týniště nad Orlicí, Křivic, Rašovic, Petrovic a Štěpánovska, že od 3.dubna 2018  je opětovně zahájen provoz sběrného místa bioodpadu pod Mírovým náměstím (u obchvatu) v provozní době každé úterý od 13.00 – 17.00 hodin a v sobotu od 8.00 - 12.00 hodin. Toto sběrné místo je provozováno do konce listopadu. Občan k předání bioodpadu nepotřebuje čip.

SK Týniště nad Orlicí oddíl kopané vás zve na další zápas Týniště nad Orlicí – Hostinné. Zápas se uskuteční v neděli 8.dubna 2018 od 16.30 hodin na stadionu. Srdečně zvou pořadatelé.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

Firma TSS, Třebechovice pod Orebem, Za tratí 496přijme do pracovního poměru zaměstnance do modelárny na pozice truhlář nebo modelářa obsluha CNC frézy. Dále přijme brigádníky na dočasnou výpomoc do modelárny pro dokončovací práce na modelech. Nástup možný ihned. Více informací na tel. čísle:  603 841 148 nebo ve všedních dnech přímo ve firmě TSS v Třebechovicích p. O.

Městský úřad Kostelec nad Orlicí upozorňuje občany, že bude uzavřeno pracoviště občanských průkazů a cestovních pasů ve čtvrtek 5. dubna a v pátek 6.dubna 2018, a to z důvodu jejich stěhování. Následně od 9.dubna 2018 budou tyto agendy umístěny v přízemí budovy B městského úřadu, tj. Dukelských hrdinů čp. 985 (budova, kde se nachází také podatelna úřadu). Děkujeme za pochopení.

Obec Bolehošť a Divadlo Pavla Trávníčka vás zve na divadelní představení SBOROVNA, které se bude konat v pátek 6.dubna 2018 od 19.00 hodin ve společenském sále Obecního hostince v Bolehošti. Učitelský sbor je složen ze známých herců, jako např. Pavel Trávníček, Uršula Kluková, Luboš Xaver Veselý, Kateřina Kornová a další. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na Obecním úřadě Bolehošť.

Dům dětí a mládeže pořádá  ve čtvrtek 5. dubna PUTOVÁNÍ S BERUŠKOU, start od 17.00 – 17.30 hod. Podvečerní putování po parku, kde na děti čekají hmyzí kamarádi s úkoly. Start i konec v MC Ratolest, kde si můžete na zahradě pohrát, a opéct si něco na ohni. Registrace na místě.

V pátek 6.dubna BĚH O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA od 16.30 hodin. Tradiční běh na stadionu v Týništi v několika kategoriích pro všechny děti. Startovné 20 Kč. Přihlášky na místě.

V sobotu 7.dubna UKLIĎME ČESKO, UKLIĎME TÝNIŠTĚ. Pojďte se s námi připojit k celonárodní dobrovolnické akci, při které uklidíme, co oku nelahodí a přírodě překáží. Sraz v 10.00 hodin u MŠ Dub, bližší info na stránkách www.uklidmecesko.cz.

V neděli 8.dubna OSADNÍCI Z KATANU od 9.30 – 17,00 hodin. Turnaj v oblíbené hře pro kohokoliv. Pohodové hraní je současně místním kvalifikačním turnajem na MČR. Chcete-li si hru před turnajem zopakovat nebo naučit, hrajeme každou středu od 17 hod. v herním klubu Pohoda, stavte se.

Dům dětí a mládeže pořádá v úterý 10.dubna PEDIG od 17.30 – 19.30 hod. Jarní podvečerní motání z proutků, mimo jiné můžete zkusit třeba pletení papírovým provázkem. Přihlaste se, prosím, předem. Cena 40 Kč + spotřebovaný materiál. 

Pan Fišer - zahrádkář nabízí k prodeji laciná vodorozpustná hnojiva na zeleninu a drobné ovoce KRISTALON start, plod-květ, jahoda. Dále pak dusíkaté vapno, hydrokomplex start za 85 Kč, plod-květ za 70 Kč a jahoda za 80 Kč, hydrokomplex za 40 Kč a dusíkaté vápno za 50 Kč. Více informací na tel.čísle 732 809 986. 

Základní škola Týniště nad Orlicí příjme brigádnici do kuchyně školní jídelny. Podmínkou pouze zdravotní průkaz. Nástup možný ihned.

Autodoprava Klimeš přijme řidiče/ku na rozvoz denního tisku. Pracovní doba od pondělí do soboty od 4:00 hod. do 8:00 hodin nejdéle. Plat v čistém výdělku činí 80 Kč na hodinu. Požadují řidičský průkaz skupiny B a spolehlivost. Nástup možný ihned. Bližší informace ve Stáčené drogerii(u hřbitova) nebo na tel.čísle 732 320 148.

Fotbalový oddíl SK Týniště nad Orlicí nabízí bezplatný pronájem stánku s občerstvením v areálu hřiště v Olšině. Zájemci o pronájem volejte telefonní číslo 777 221 998.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

5.4.2018 8:09:59 | přečteno 376x | petra.cizkova
 
load