Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 4. června 2018

Mateřské centrum RATOLEST zve na SEMINÁŘ s PSYCHOLOGEM Janem Vyhnálkem. Téma SEMINÁŘE - Komunikace ve výchově a Jak vést děti ke spolupráci. Seminář proběhne ve čtvrtek 7. června od 16.30 hodin v Mateřském centru.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá DINOSAUŘÍ ARMAGEDDON nový pohled na vyhynutí dinosaurů. Přednáší Vladimír Socha – spisovatel a popularizátor vědy. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 7. června 2018 od 17.00 hodin.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na botanickou vycházku do Štěpánovska, která proběhne v pátek 15. června 2018. Sraz účastníku v 15.00 hodin u dětského hřiště ve Štěpánovsku. V případě nepříznivého počasí bude vycházka zrušena. Na vaši účast se těší Honza Doležal.

Kulturní centrum  zve všechny příznivce scénického tance a taneční skupiny SMOT ART na představení s názvem MEMORY, které se uskuteční v sobotu 9. června 2018 v 17.00 a 19.00 hodin v budově kulturního domu. Předprodej vstupenek v kanceláři kulturního domu. 

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018, že ještě stále probíhá zápis. Informační schůzka proběhne 21. června v 18.00 hodin v malém sále kulturního domu.

Společnost Alpha v Týništi nad Orlicí hledá montážní dělníky, ale i specialisty. Nabízí práci s novými technologiemi a podílení se na projektech pro světové značky automobilů. Více informací naleznete na webových stránkách www.kk-alpha.cz nebo na telefonním čísle 702 169 511.

Kořenářská firma Gastro – koření, s.r.o. přijme do svého kolektivu pracovníka na pozici Ferda mravenec, práce všeho druhu. Požadují řidičské oprávnění na VZV. Nabízí pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr nebo možnost i brigádně. Důležitý je dobrý zdravotní stav. Práce v jednosměnném provozu. Více informací vám poskytnou v kanceláři na adrese Turkova 77, Týniště nad Orlicí nebo na telefonním čísle 494 900 055.

Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o. Týniště nad Orlicí přijmeme uklízečku a zároveň výpomoc do výroby na plný úvazek. Jedná se o úklid kanceláří a sociálního zázemí zaměstnanců (vysávání koberců a umyvatelné plochy). Nástup možný ihned.

Nabízí: Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity

Zázemí stabilní společnosti.

Dále přijmou uklízečku na DPP. Jedná se o úklid kanceláří a sociálního zázemí zaměstnanců (vysávání koberců a umyvatelné plochy), 3dny v týdnu/ 24 hod měsíčně.  Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: iveta.musilova@ecs-obaly.cz

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

 

 

 

 

 

 


4.6.2018 13:10:26 | přečteno 400x | petra.cizkova
 
load