Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 31. října 2018

Městský úřad Týniště nad Orlicí informuje občany o konání ustavujícího zasedání Zastupitelstva města Týniště nad Orlicí. Zasedání se bude konat ve středu 31.října 2018 v 18:00 hodin v divadelním sále Kulturního domu v Týništi nad Orlicí.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí zve na přednášku Stanislava Střičky, autora bestselleru o zdravém životním stylu - OPRAWME SE. Koná se v malém sále ve čtvrtek 1.listopadu 2018 od 18-ti hodin. Vstupné zdarma.

V pátek 2.listopadu se koná další představení 49. týnišťského divadelního podzimu - Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách v podání divadelního souboru BOZKOV. Začátek v 19.30 hodin.

V neděli zve Kulturní centrum na pravidelné Nedělní taneční odpoledne s živou kapelou Filipa Koláře. Začátek v 14.00 hodin.

Ve foyer kulturního domu až do konce listopadu probíhá výstava obrazů Blanky Šklíbové. Jste srdečně zváni.

Dům dětí a mládeže pořádá ve čtvrtek 1.listopadu akci s názvem MĚSTO PLNÉ STRAŠIDEL. Startují mezi 17 - 18 hodinou od DDM ve dvou kategoriích. Pro mladší děti s rodiči je připravena cesta po hodných strašidlech, kde budou plnit úkoly a na starší děti čeká ve dvojicích nebo trojicích šifrovací závod, který je prožene mezi strašidly křížem krážem. Startovné 30,- Kč.

Dále pořádá v neděli 4.listopadu HERNÍ PODVEČER, pro rodiny, kamarády, děti, mládež i dospělé, kde můžete vyzkoušet hry z naší nabídky a zjistit třeba, která by se hodila pod stromeček. Hraje se od 17.00 hodin, vstupné 20,- Kč.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na přednášku Tělové a ušní svíce, která se uskuteční ve čtvrtek 8.listopadu od 17.00 do 18.30 hodin v Městské knihovně. Přednášet bude Michal Ježek. Vstupné zdarma.

U příležitosti stého výročí ukončení 1. světové války zve Město Týniště nad Orlicí širokou veřejnost k účasti na pietním aktu k uctění památky padlých a zemřelých rodáků města. Pietní akt se uskuteční v pátek 9. listopadu 2018 v 11:00 hodin u památníku Obětem válek před Základní školou v Týništi nad Orlicí.

Zveme vás k návštěvě nově zřízeného kadeřnictví v Týništi nad Orlicí V Sítinách. Kromě kadeřnických služeb nabízí i služby vizážistky, líčení denní večerní i k slavnostním příležitostem. Objednávky přijímají na tel. čísle 734 145 011. 

Firma TSS, spol. s r. o. v Třebechovicích pod Orebem přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici JEŘÁBNÍK. Nástup možný ihned, zájemce zaškolí.Více informací na telefonním čísle 736 490 370 nebo přímo ve firmě TSS, v Třebechovicích p.O.

Firma HP Tronic  Týniště nad Orlicí přijme  brigádníky na nakládku a vykládku  zboží pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin, mzda 90,-  až 130,- Kč na hodinu. Více informací na telefonním čísle 577 055 613 - p. Černý.

Stáčená drogerie u hřbitova nabízí prodej podzimních květin, výběr je ze široké nabídky: vřesy, drátovce, chryzantémy, macešky a spousty dalších květin, jak umělých, tak rostlých.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

31.10.2018 16:07:11 | přečteno 384x | petra.cizkova
 
load