Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 30. května 2018

Kořenářská firma Gastro – koření, s.r.o. do svého kolektivu přijme pracovníka na pozici Ferda mravenec, práce všeho druhu. Požadují řidičské oprávnění na VZV. Nabízí pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr nebo možnost i brigádně. Důležitý je dobrý zdravotní stav. Práce v jednosměnném provozu. Více informací vám poskytnou v kanceláři na adrese Turkova 77, Týniště nad Orlicí nebo na telefonním čísle 494 900 055.

Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o. Týniště nad Orlicí přijmeme uklízečku a zároveň výpomoc do výroby na plný úvazek.

Jedná se o úklid kanceláří a sociálního zázemí zaměstnanců (vysávání koberců a umyvatelné plochy).

Nástup možný ihned

 

Nabízí: Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity

Zázemí stabilní společnosti.

 

Dále přijmou uklízečku na DPP.

Jedná se o úklid kanceláří a sociálního zázemí zaměstnanců (vysávání koberců a umyvatelné plochy), 3dny v týdnu/ 24 hod měsíčně. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: iveta.musilova@ecs-obaly.cz

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá DINOSAUŘÍ ARMAGEDDON nový pohled na vyhynutí dinosaurů. Přednáší Vladimír Socha – spisovatel a popularizátor vědy. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 7.června 2018 od 17.00 hodin.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na botanickou vycházku do Štěpánovska, která proběhne v pátek 15. června 2018. Sraz účastníku v 15.00 hodin u dětského hřiště ve Štěpánovsku. V případě nepříznivého počasí bude vycházka zrušena. Na vaši účast se těší Honza Doležal.

SK Týniště nad Orlicí oddíl kopané vás zve na další zápas Týniště nad Orlicí – Nový Hradec.  Zápas se uskuteční v neděli 3. června 2018 od 17.00 hodin na hřišti v Olšině. Srdečně zvou pořadatelé.

SK Petrovice pořádá v neděli 3. června na hřišti  v Petrovicích "DĚTSKÝ DEN". Začátek je ve 14.00 hodin procházkou pohádkovým lesem. Dále vás zvou na ukázku cvičených psů, leteckých modelů, projížďku na koních, kolo štěstí, střílení na terč, přetahování lanem a sportovní disciplíny. K občerstvení  budou grilovaná kuřata a klobásy, langoše, palačinky a nanuky.  Vstupné dobrovolné. Srdečně zvou pořadatelé.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí zve všechny příznivce swingové hudby na 23. týnišťský swingový festival J. Marčíka, který se uskuteční 1. a 2. června 2018 na Tyršově náměstí. V kanceláři kulturního domu si můžete do 31.5.2018 v předprodeji koupit cenově zvýhodněné vstupenky. 

Taneční skupina SMOT ART zve na taneční představení MEMORY, které se uskuteční v sobotu 9. června 2018 v 17.00 a 19.00 hodin v budově kulturního domu. Předprodej vstupenek v kanceláři kulturního domu. 

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit. Informační schůzka proběhne 21. června v 18.00 hodin v malém sále kulturního domu.

Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o., Kampelíkova 767/2a, 500 04 Hradec Králové hledá pro provoz v Týništi nad Orlicí, pracovníka na pozici dělník do výroby

Nabízí: Práce na HPP

Pracovní poměr na dobu určitou

Pravidelná mzda a zaměstnanecké benefity

Jednosměnný provoz

Požadují: SOU  vzdělání - výhodou

Nutná manuální zručnost

Spolehlivost, zodpovědnost

Bydliště v Týništi nad Orlicí a okolí výhodou

Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu:  iveta.musilova@ecs-obaly.cz, případné další informace na tel. čísle 731 412 151.

Společnost Vibracoustic Třebechovice pod Orebem, přední dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do svého týmu na pozice Obsluha výrobní linky

Nabízí: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zajímavé platové ohodnocení

13. a 14. plat

Benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického jazyka, zvýhodněné mobilní tarify, letní a zimní sportovní akce a firemní večírky)

 

Požadují: Manuální zručnost, preciznost

  • Zodpovědnost a loajalitu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

V případě zájmu, prosím kontaktujte paní Simonu Žabkovou na tel. čísle 774 600 347, popřípadě osobně ve společnosti Vibracoustic, Za Tratí 975,  Třebechovice pod Orebem.

Firma moderního e-shopového skladu ComGate v areálu Elitex nabízí práci na dlouhodobou spolupráci a hlavní pracovní poměr - skladníky/skladnice, kteří si na odvedené práci dají záležet a chtějí nasbírat zkušenosti. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce: vychystávat zásilky dle objednávek

štítkovat drobné zboží (převážně kosmetika, víno)

balit zásilky  a evidovat zboží

 

Budete pracovat ve velmi moderním a čistém skladovém centru se zaměřením na e-shopovou logistiku

- Práce na HPP

- Mzda až 25 000 Kč hrubého měsíčně

- 5 týdnů dovolené + 3 dny na nemoc placené, jako bys byl v práci

- Stravenky

-  Žádná noční směna / dobrovolné přesčasy v případě sezóny a inventur

- Dotovaná Multisport karta

- Firemní akce

- Dlouhodobé zázemí

Nástup nejlépe IHNED

V případě zájmu pište na: prace@comgate.cz


Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.


30.5.2018 15:00:02 | přečteno 452x | petra.cizkova
 
load