Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 28. května 2018

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá DINOSAUŘÍ ARMAGEDDON nový pohled na vyhynutí dinosaurů. Přednáší Vladimír Socha – spisovatel a popularizátor vědy. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 7.června 2018 od 17.00 hodin.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na botanickou vycházku do Štěpánovska, která proběhne v pátek 15. června 2018. Sraz účastníku v 15.00 hodin u dětského hřiště ve Štěpánovsku. V případě nepříznivého počasí bude vycházka zrušena. Na vaši účast se těší Honza Doležal.

SK Týniště nad Orlicí oddíl kopané vás zve na další zápas Týniště nad Orlicí – Nový Hradec.  Zápas se uskuteční v neděli 3.června 2018 od 17.00 hodin na hřišti v Olšině. Srdečně zvou pořadatelé.

SK Petrovice pořádá v neděli 3.června na hřišti  v Petrovicích "DĚTSKÝ DEN". Začátek je ve 14.00 hodin procházkou pohádkovým lesem. Dále vás zvou na ukázku cvičených psů, leteckých modelů, projížďku na koních, kolo štěstí, střílení na terč, přetahování lanem a sportovní disciplíny. K občerstvení  budou grilovaná kuřata a klobásy, langoše, palačinky a nanuky.  Vstupné dobrovolné. Srdečně zvou pořadatelé.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí zve všechny příznivce swingové hudby na 23. týnišťský swingový festival J. Marčíka, který se uskuteční 1. a 2. června 2018 na Tyršově náměstí. V kanceláři kulturního domu si můžete do 31.5.2018 v předprodeji koupit cenově zvýhodněné vstupenky. 

Taneční skupina SMOT ART zve na taneční představení MEMORY, které se uskuteční v sobotu 9. června 2018 v 17.00 a 19.00 hodin v budově kulturního domu. Předprodej vstupenek v kanceláři kulturního domu. 

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit. Informační schůzka proběhne 21. června v 18.00 hodin v malém sále kulturního domu.

V pondělí 28. května bude od 17.00 hodin krátkým hudebním programem a úvodním slovem zahájena závěrečná výstava prací žáků výtvarného oboru. Výstava bude probíhat od 28. května do 8. června ve vstupní hale Kulturního domu.

V úterý 29. května se koná závěrečné a absolventské představení žáků tanečního oboru ZUŠspodtitulem „O vodě“. Začátek představení je v 18.00 hodin v sále Kulturního domu. Rezervace místenek je možná v kanceláři ZUŠ.

Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o., Kampelíkova 767/2a, 500 04 Hradec Králové hledá pro provoz v Týništi nad Orlicí, pracovníka na pozici dělník do výroby

Nabízí: Práce na HPP

Pracovní poměr na dobu určitou

Pravidelná mzda a zaměstnanecké benefity

Jednosměnný provoz

Požadují: SOU  vzdělání - výhodou

Nutná manuální zručnost

Spolehlivost, zodpovědnost

Bydliště v Týništi nad Orlicí a okolí výhodou

Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu:  iveta.musilova@ecs-obaly.cz, případné další informace na tel. čísle 731 412 151.

Společnost Vibracoustic Třebechovice pod Orebem, přední dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do svého týmu na pozice Obsluha výrobní linky

Nabízí: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zajímavé platové ohodnocení

13. a 14. plat

Benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického jazyka, zvýhodněné mobilní tarify, letní a zimní sportovní akce a firemní večírky)

 

Požadují: Manuální zručnost, preciznost

  • Zodpovědnost a loajalitu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

V případě zájmu, prosím kontaktujte paní Simonu Žabkovou na tel. čísle 774 600 347, popřípadě osobně ve společnosti Vibracoustic, Za Tratí 975,  Třebechovice pod Orebem.

Firma moderního e-shopového skladu ComGate v areálu Elitex nabízí práci na dlouhodobou spolupráci a hlavní pracovní poměr - skladníky/skladnice, kteří si na odvedené práci dají záležet a chtějí nasbírat zkušenosti. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce : vychystávat zásilky dle objednávek

štítkovat drobné zboží (převážně kosmetika, víno)

balit zásilky  a evidovat zboží

 

Budete pracovat ve velmi moderním a čistém skladovém centru se zaměřením na e-shopovou logistiku

- Práce na HPP

- Mzda až 25 000 Kč hrubého měsíčně

- 5 týdnů dovolené + 3 dny na nemoc placené, jako bys byl v práci

- Stravenky

-  Žádná noční směna / dobrovolné přesčasy v případě sezóny a inventur

- Dotovaná Multisport karta

- Firemní akce

- Dlouhodobé zázemí

Nástup nejlépe IHNED

V případě zájmu pište na: prace@comgate.cz

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.


29.5.2018 7:44:43 | přečteno 318x | petra.cizkova
 
load