Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 23. dubna 2018

Prodejna „Potraviny Veselý“ od 24. dubna z důvodů uzavření prodejny před rekonstrukcí zahajuje doprodej všeho zboží se slevou 30 %.

Firma TSS, Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem přijme pracovníka na pozici ÚDRŽBÁŘ. Nástup možný ihned. Nabízí dobré platové podmínky, benefity pro zaměstnance. Více informací na tel. čísle 495 540 355 nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice pod Orebem.

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že I. splátka místního poplatku za komunální odpad je splatná do konce dubna 2018.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na Jarní botanickou vycházku, která proběhne v pátek 27. dubna 2018. Sraz účastníků v 15.00 hodin u Městské knihovny v Týništi nad Orlicí. Těší se na vás Honza Doležal.

Kulturní centrum vás zve ve středu 25.dubna v 19.00 hodin na koncert věnovaný vzpomínce na bývalého ředitele ZUŠ, pana Jiřího Nováka. Vystoupí jeho vnuk Pavel Zemen - velmi úspěšný klavírista, s pěvci Terezou Maličkayovou a Jiřím Ullrichem.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí vás zve 30.dubna na tradiční ČARODĚJNICE do areálu RAMPA SPORTU. Hlavní hvězda - skupina STO ZVÍŘAT. Vstup zdarma.

1. května proběhne jako každoročně na Tyršově náměstí PRVOMÁJOVÉ VESELENÍ. V programu vystoupí žáci ZUŠ, DDM, taneční skupina SMOT ART, program obohatí loutková pohádka Kašpárek na skalním hradu. Občerstvení zajištěno.

Všichni zájemci o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit - můžete elektronicky. Přihláška je na webových stránkách Kulturního centra nebo v kanceláři Kulturního domu.

V pondělí 23. dubna se koná v sále kulturního domu Koncert komorních souborů a orchestrů základní umělecké školy. Na tomto koncertě se také představí žákyně tanečního oddělení. Kromě nich se veřejnosti představí soubory různých nástrojových obsazení. Začátek koncertu je v 18.00 hodin.

Základní umělecká škola zve nové zájemce o studium ve středu 2. května v době od 15.00 – 17.00 hodin a ve čtvrtek 3. května v době od 16.00 - 18.00 hodin na talentové zkoušky do hudebního oboru a zápisu do výtvarného, tanečního a literárně dramatického oboru. Informace na stránkách www.zustyniste.cz, na telefonních číslech 494 371 513, 775 188 450 nebo v kanceláři ZUŠ.  Zájemci o studium se mohou přihlásit i mimo uvedené termíny po osobní domluvě s vedením školy.

Sportovní klub Petrovice pořádá v sobotu 28. dubna 2018 ČARODĚJNICKÉ PÁLENÍ.  Sraz od 17.00 hodin na hřišti v Petrovicích. Na programu bude:  Vyhlášení MISS čarodějnice a čaroděje za odměnu, skotačení na parketu za poslechu reprodukované hudby. Přijďte ochutnat grilované makrely, kuřecí stehna, klobásy či párek v rohlíku. Vstup zdarma. Srdečně zvou pořadatelé.

Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí vás zve na Čarodějnice, které se uskuteční 30. dubna 2018 od 16.00 hodin na hřišti v Borku.

Upozorňujeme občany, že z důvodu rekonstrukce náměstí byla tržnice přemístěna na prostranství ke kulturnímu domu za obchodním domem poblíž náměstí. Přijďte si nakoupit zboží od drobných pěstitelů a prodejců každý den, prodej nepřerušen jen dočasně přemístěn. Děkujeme za pochopení.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

ODEKO, s. r. o, Smetanova 395, 517 21 Týniště nad Orlicí přijme pracovníka na pozici – manipulant svozu odpadu: Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup možný ihned. Minimální věk 18 let. Dále přijímají záznamy na letní brigády. Kontakt: mistr překládací stanice – Milan Zahálka tel. číslo 603 813 310.

ORLICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ, a.s., Týniště nad Orlicí přijme pracovníka do živočišné výroby pro středisko Štěpánovsko na plný pracovní úvazek. Řidičský průkaz skupiny T výhodou. Bližší informace v sídle společnosti v Týništi nad Orlicí, Lipská 251 nebo na tel. čísle 736 762 159, 494 377 011. Email: orlicka@mybox.cz.

Nově otevřená kavárna Emko vedle geriatrického centra oznamuje změnu otevírací doby a to nově otevřeno od středy do neděle od 13.00 do 21.00 hodin. Přijďte se odměnit kvalitní kávou a zákusky nebo si večer posedět a poklábosit u vína. K návštěvě vás srdečně zve vaše Emko. Tel. číslo 739 095 507 nebo (emkokavarna@gmail.com).

23.4.2018 14:52:46 | přečteno 391x | petra.cizkova
 
load