Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 21. května 2018

Dům dětí a mládeže pořádá v sobotu 26. května TRADIČNÍ POHÁDKOVÝ LES. Start mezi 9.30 - 10 hod. od MŠ Dub. V lese čekají pohádkové postavičky s úkoly pro děti. Cesta je vhodná i pro kočárky. Startovné 40 Kč.

Spolek přátel města Týniště nad Orlicí zahajuje letní sezonu ve Vodárenské věži a srdečně vás zve v sobotu 26. května 2018 od 14:00 na tradiční již deváté VĚŽENÍ. Téma doprovodného programu a výstavy ve Věži je 100 let od ukončení první světové války, založení samostatné Československé republiky. Vystoupí mažoretky Týnky, Sokol, Skaut, kluby vojenské historie, a další Vstupné 30 Kč, občerstvení zajištěno.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí zve všechny příznivce swingové hudby na 23. týnišťský swingový festival J. Marčíka, který se uskuteční 1. a 2. června 2018 na Tyršově náměstí. V kanceláři kulturního domu si můžete v předprodeji koupit cenově zvýhodněné vstupenky. 

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit - můžete elektronicky - přihláška je na webových stránkách Kulturního centra nebo v kanceláři Kulturního domu. Informační schůzka proběhne 21. června v 18.00 hodin v malém sále kulturního domu.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na besedu se spisovatelem, novinářem, rodákem z Bolehoště Martinem Moravcem, kde uvede svou novou knihu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 24. května od 17.00 hodin. 

Osadní výbor a TJ Sokol Křivice vás zvou na MÁJOVÉ HRÁDKY aneb dětský den o něco dřív v sobotu 26. května 2018 na fotbalové hřiště v Křivicích. Od 14.00 hodin do 16.00 hodin – Povídání a ukázka dravců a dalších lesních zvířat; od 16.00 hodin do 18.00 hodin – střílení z paintballové pistole, od 19.00 hodin – DJ Čenda hraje pro všechny generace. Souběžně s programem se koná od 17.00 hodin  mistrovské utkání v kopané Sokol Křivice - Deštné v O. h. Občerstvení zajištěno. Vstupné dobrovolné.

Ve čtvrtek 24. května proběhne v rámci celé České republiky akce s názvem ZUŠ Open 2018. Tato akce je pod záštitou nadace operní pěvkyně Magdalény Kožené.

Základní umělecká škola si připravila komponovaný program – Hrajeme si Ježka. Během dvou hodin zazní v podání žáků ZUŠ skladby skladatele Jaroslava Ježka, přeneseme se do doby první republiky a atmosféru doby „minulé“ vytvoří i vzácný host: Petr Kroutil trio. Začátek programu je v 16.00 hod. v sále Kulturního domu. Dobový oděv či doplněk je vítán. Vstup volný.

V pondělí 28. května bude od 17.00 hodin krátkým hudebním programem a úvodním slovem zahájena závěrečná výstava prací žáků výtvarného oboru. Výstava bude probíhat od 28. května do 8. června ve vstupní hale Kulturního domu.

V úterý 29. května se koná závěrečné a absolventské představení žáků tanečního oboru ZUŠspodtitulem „O vodě“. Začátek představení je v 18.00 hodin v sále Kulturního domu. Rezervace místenek je možná v kanceláři ZUŠ.

Společnost Vibracoustic Třebechovice pod Orebem, přední dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do svého týmu na pozice Obsluha výrobní linky

Nabízí: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zajímavé platové ohodnocení

13. a 14. plat

Benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického jazyka, zvýhodněné mobilní tarify, letní a zimní sportovní akce a firemní večírky)

Požadují:Manuální zručnost, preciznost

Zodpovědnost a loajalitu

Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

V případě zájmu, prosím kontaktujte paní Simonu Žabkovou na tel. čísle 774 600 347, popřípadě osobně ve společnosti Vibracoustic, Za Tratí 975,  Třebechovice pod Orebem.

Firma moderního e-shopového skladu ComGate v areálu Elitex nabízí práci na dlouhodobou spolupráci a hlavní pracovní poměr - skladníky/skladnice, kteří si na odvedené práci dají záležet a chtějí nasbírat zkušenosti. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce : vychystávat zásilky dle objednávek

štítkovat drobné zboží (převážně kosmetika, víno)

balit zásilky  a evidovat zboží

Budete pracovat ve velmi moderním a čistém skladovém centru se zaměřením na e-shopovou logistiku

- Práce na HPP

- Mzda až 25 000 Kč hrubého měsíčně

- 5 týdnů dovolené + 3 dny na nemoc placené, jako bys byl v práci

- Stravenky

-  Žádná noční směna / dobrovolné přesčasy v případě sezóny a inventur

- Dotovaná Multisport karta

- Firemní akce

- Dlouhodobé zázemí

Nástup nejlépe IHNED

V případě zájmu pište na: prace@comgate.cz

Firma  TSS, spol. s r.o., Za tratí 496,  Třebechovice pod Orebem přijme pracovníka na dočasnou výpomoc do modelárny na dokončovací práce. Vhodné pro muže i ženy. Požadují manuální zručnost spolehlivost, pracovitost. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou informovat na tel. čísle:  495 540 331  nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice pod Orebem.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

21.5.2018 14:28:18 | přečteno 364x | petra.cizkova
 
load