Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 21. března 2018

Městský úřad Kostelec nad Orlicí upozorňuje občany, že z technických důvodů bude uzavřeno pracoviště občanských průkazů a cestovních pasů ve čtvrtek 5. dubna a v pátek 6.dubna 2018. Děkujeme za pochopení.

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že z technických důvodů bude uzavřena pokladna a to ve středu a 21.března a ve čtvrtek 22.března 2018. Děkujeme za pochopení.

FINANČNÍ ÚŘAD z Kostelce nad Orlicí upozorňuje občany na ÚŘEDNÍ DEN pro daňové poplatníky k dani z příjmů fyzických osob, který se uskuteční ve středu 28. března 2018 od 8.00. - 12.00 hodin a od 13.00 - 16.00 hodin v malé zasedací místnosti č. 106 Městského úřadu v Týništi nad Orlicí.

SK Týniště nad Orlicí oddíl kopané Vás zve na zápas  Týniště nad Orlicí – Kratonohy B.  Zápas se uskuteční v neděli 25.března 2018 od 15.00 hodin na stadionu. Srdečně zvou pořadatelé.

Častolovičtí zahrádkáři pořádají ve dnech 23. až 25. března 2018 jarní velikonoční výstavu, která má název „Velikonoce – svátky jara“.  Výstava se uskuteční ve výstavním areálu v sokolovně, sokolské zahradě a zahrádkářské budově v Častolovicích  od 9,oo hod. do 17,oo hod.  Na této výstavě budou ukázány nejen staročeské tradice, ale i praktické ukázky staročeských řemesel ve spojitosti s Velikonocemi.  Bohatý stánkový prodej včetně zahrádkářských potřeb a občerstvení bude zajištěno. Parkovné je zdarma.  Na velikonoční výstavu vás všechny zvou pořadatelé.

Firma JUKKA bude prodávat v úterý 27.března 2018  v čase  od 14.30 - 16.00 hodin na náměstí v Týništi nad Orlicí následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vaších poštovních schránkách.

Firma VarioTec s.r.o., V. Opatrného 300, Týniště nad Orlicí, nabízí volné pracovní místo na pozici kontrolor kvality. Dobré platové podmínky a příspěvek na stravování formou stravenek. Nástup možný ihned. Více informací poskytne vedoucí úseku kontroly pan Aleš Lohniský tel. čísle  774 441 514 nebo e-mail lohnisky@variotec.cz.

Základní škola Týniště nad Orlicí příjme brigádnici do kuchyně školní jídelny. Podmínkou pouze zdravotní průkaz. Nástup možný ihned.

Autodoprava Klimeš přijme řidiče/ku na rozvoz denního tisku. Pracovní doba od pondělí do soboty od 4:00 hod. do 8:00 hodin nejdéle. Plat v čistém výdělku činí 80,- Kč na hodinu. Požadují řidičský průkaz skupiny B a spolehlivost. Nástup možný ihned. Bližší informace ve Stáčené drogerii(u hřbitova) nebo na tel.čísle 732 320 148.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí vás zve v sobotu 24.března 2018 v 19.30 hodin na derniéru hry Schopnosti žen v podání divadelního souboru UFO.

V neděli 25.března 2018 je pro děti připravená pohádka loutkového divadla Kozlík - Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Začátek v 15.00 hodin.

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí Vás zve ve středu 4. dubna 2018 na koncert Ivana Hlase. Přijďte si poslechnout známé hity jako Malagelo, Aranka umí hula hop, Karlín, Na kolena, a další, které proslavil film Šakalí léta. Koncert začíná v 19.00 hodin.

Kompletní program najdete na webových stránkách Kulturního centra. Předprodej vstupenek v Kulturním domě.

 Místní organizace KDU-ČSL srdečně zve na besedu s Janem Duškem a Petrem Hirschem o jejich 640 km dlouhém putování do úchvatného Santiaga de Compostela na invalidním vozíku, která proběhne 21. března 2018 od 18.30 hodin na faře v Týništi nad Orlicí. Přijďte si poslechnout svědectví o tom, že i v těžké životní situaci je možné si splnit své sny a cíle. Vstupné je dobrovolné.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás srdečně zve na besedu se spisovatelkou Hanou Marií Körnerovou, která se uskuteční 29.března 2018 v 17.00 hodin.

Fotbalový oddíl SK Týniště nad Orlicí nabízí bezplatný pronájem stánku s občerstvením v areálu hřiště v Olšině. Zájemci o pronájem volejte telefonní číslo 777 221 998.

Dům dětí a mládeže pořádá v sobotu 24.března RODINNOU KERAMIKU, otevřenou dílnu, kde si můžete společně vytvořit originální dekoraci na zahradu nebo do bytu. Přihlášky předem na dopolední nebo odpolední dílnu na webu, emailem nebo na tel.čísle 725 435 732.

Pan Fišer - zahrádkář nabízí k prodeji laciná vodorozpustná hnojiva na zeleninu a drobné ovoce KRISTALON start, plod-květ, jahoda. Dále pak dusíkaté vapno, hydrokomplex start za 85 Kč, plod-květ za 70 Kč a jahoda za 80 Kč, hydrokomplex za 40 Kč a dusíkaté vápno za 50 Kč. Více informací na tel.čísle 732 809 986.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

21.3.2018 14:32:51 | přečteno 366x | petra.cizkova
 
load