Městská policie Týniště nad Orlicí žádá občany, aby po dobu alespoň 3 měsíců nevstupovali v blízkosti sídliště U Dubu do lesa a na přilehlé pozemky. Hrozí zde riziko napadení zvěří. V souvislosti s touto situací vydal dne 29.11.2016 Městský úřad Kostelec nad Orlicí Rozhodnutí, jimž povoluje mimořádný lov prasete divokého i na nehonebních pozemcích a oprávněné osoby můžou odstřel provádět i v bezprostřední blízkosti sídliště U Dubu i ve večerní a noční době. Odstřelem zvěře pověřuje uživatele honitby myslivecké sdružení Kňour. Proto je nutné z hlediska bezpečnosti i v těchto místech dbát zvýšené opatrnosti.
Masna Bocus, a.s., Týniště nad Orlicí oznamuje občanům, že po dobu nemoci bude zkrácena otevírací doba do 16:00 hodin. Děkují za pochopení. Dále přijmou brigádnici na záskok za dovolené popřípadě nemoc. Případní zájemci se můžou hlásit na prodejně Masny v ulici T.G.Masaryka 195, Týništi nad Orlicí.
Restaurace u benziny přijme do svého pracovního kolektivu pomocnou sílu do kuchyně. Více informací na tel. čísle 731 175 000.
Tel: +420 494 337 300
Fax: +420 494 371 029
e-mail: podatelna@tyniste.cz
ID datové schránky: y9wbaus