Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 15. října 2018

Kulturní centrum zve na další představení 49. týnišťského divadelního podzimu. Bude to hra DÁMSKÝ KREJČÍ v podání divadelního souboru "Nedochvilní" a koná se v neděli 21.října 2018 od 19.30 hodin.

Ve čtvrtek 25.října 2018 je pro příznivce vážné hudby připraven klavírní koncert Jiřího Pazoura - Géniové světové hudby v klavírních proměnách. Začátek v 19.00 hodin.

V neděli 28.října 2018 se na Mírovém náměstí uskuteční Oslavy 100. výročí založení samostatné republiky - zveme všechny na kulturní program a velký řemeslný jarmark.

Ve foyer kulturního domu až do konce listopadu probíhá výstava obrazů Blanky Šklíbové. Jste srdečně zváni.

Sportovní klub ONTÁRIO z. s. Týniště nad Orlicí ve spolupráci s restaurací „U Dubu“ vás zve na VII. Ročník výstavy hub. Výstava se koná tuto sobotu 20.října 2018 od 9.30 do 16.30 hodin v restauraci „U Dubu“. Po celou dobu výstavy bude přítomen mykolog, který vám zodpoví vaše dotazy a  identifikuje přinesené houby. Zároveň proběhne ochutnávka houbových specialit.

Spolek kultuře na dosah vás zve na tradiční akci Dětský halloween, která se uskuteční 27.října od 14.00 hodin v klubu Lefr. Soutěž o nejlepší masku, dětská diskotéka a spousta sladkosti pro děti. Součástí programu je i vystoupení dětí z DDM Týniště.

Městský úřad Týniště nad Orlicí upozorňuje občany, že II. splátka místního poplatku za komunální odpad je splatná do konce října 2018.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na přednášku ODBOJ – PŘEVRAT A VZNIK ČSR, která se uskuteční 25.října 2018 od 17.00 hodin. Bude přednášet doc. PhDr. Marta Kohárová, CSc. z Historického ústavu FF UHK.

Dům dětí a mládeže nabízí volná místa v zájmových kroužcích pro 1. stupeň:  HERNÍČEK, HOLČIČINY, FIMO, RYBÁŘI, MINISPORTOVKY, KERAMIKA,  ČTENÁŘSKÝ KLUB, KLUB KOMUNIKACE V AJ. Podrobnější informace získáte přímo ve Sluníčku nebo na telefonním čísle 727 853 212. Přihlášky na www.ddmtyniste.cz

Dům dětí a mládeže nabízí pravidelné výtvarné dílny pro děti, mládež i dospělé. Přihlásit se je potřeba předem. V úterý 16.října PEDIG - pletení z přírodních i barvených proutků

Dům dětí a mládeže pořádá o podzimních prázdninách tyto akce:

v pondělí 29.října VÝLET DO IQ PARKU v Liberci. Cena 350,- Kč. 

v úterý 30.října PUTOVÁNÍ PO JEŽČÍ STOPĚ, celodenní aktivity v přírodě a ve Sluníčku. Cena 130,- Kč. 

Přihlášky na akce na webu ddmtyniste.cz.

MOTOREST LÍPA připravuje od 19.října do 21.října 2018 POSVÍCENSKÉ  husy a kačeny. Motorest Lípa se těší na vaši návštěv

Firma TSS, Třebechovice pod Orebem přijme zaměstnance na pozici REFERENT OBCHODU pro EXPORT

Požadují:

  Středoškolské vzdělání, technické zaměření výhodou

Znalost německého jazyka slovem i písmem

Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Uživatelská znalost práce na PC

Řidičský průkaz skupiny B

Komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce:

  Komunikace a péče o stávající zákazníky

Hledání řešení zákaznických požadavků

Administrativa spojená se zpracováváním zákaznických požadavků, zadávání zakázek do IS

Zájemci mohou zasílat životopisy do 19.10. na emailovou adresu fischerova@tsssro.cz. Telefonický kontakt: 736 490 371 pan Michal Matěna. Osobní jednání ve firmě TSS, Třebechovice p.O.

Stáčená drogerie u hřbitova nabízí prodej podzimních květin, výběr je ze široké nabídky: vřesy, drátovce, chryzantémy, macešky a spousty dalších květin, jak umělých, tak rostlých.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

15.10.2018 16:11:31 | přečteno 355x | petra.cizkova
 
load