Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 14. května 2018

Městský úřad Kostelec nad Orlicí upozorňuje občany, že ve dnech 17. a 18. května 2018 bude z technických důvodů na městském úřadě pro veřejnost zcela uzavřeno pracoviště matriky.

Společnost Vibracoustic Třebechovice pod Orebem, přední dodavatel komponentů pro automobilový průmysl, hledá kolegy do svého týmu na pozice Obsluha výrobní linky

Nabízí: Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zajímavé platové ohodnocení

13. a 14. plat

Benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, kurzy anglického jazyka, zvýhodněné mobilní tarify, letní a zimní sportovní akce a firemní večírky)

Požadují:Manuální zručnost, preciznost

Zodpovědnost a loajalitu

Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

V případě zájmu, prosím kontaktujte paní Simonu Žabkovou na tel. čísle 774 600 347, popřípadě osobně ve společnosti Vibracoustic (Vibrakustik), Za Tratí 975,  Třebechovice pod Orebem.

Městská knihovna a Město Týniště nad Orlicí vás srdečně zvou na slavnostní vysazení STROMU PRO OLGU HAVLOVOU. Akce se uskuteční 16. května 2018 v 16.00 hodin u Městské knihovny v Týniště nad Orlicí za účasti zástupců města a nadace VDV. Po akci proběhne vernisáž výstavy Olga Havlová a výbor dobré vůle, která bude ke zhlédnutí do 26. 6. 2018. Na akci srdečně zvou starosta města Libor Koldinský a zastupitelka města Veronika Čepelková.

TJ Sokol Týniště nad Orlicí zve všechny své příznivce na sokolskou Akademii, která se koná 16. května 2018 17.30 hodin v Kulturním centru. Uvidíte sletové skladby, které jsou připraveny na XVI. Všesokolský Slet.

SK Týniště nad Orlicí oddíl kopané vás zve na další zápas Týniště nad Orlicí – Police nad Metují.  Zápas se uskuteční v neděli 20. května 2018 od 17.00 hodin na hřišti v Olšině. Srdečně zvou pořadatelé.

Dům dětí a mládeže pořádá v sobotu 26. května TRADIČNÍ POHÁDKOVÝ LES. Start mezi 9.30 - 10 hod. od MŠ Dub. V lese čekají pohádkové postavičky s úkoly pro děti. Cesta je vhodná i pro kočárky. Startovné 40 Kč.

Kulturní centrum zve všechny příznivce dobré zábavy na celovečerní speciál Lukáše Pavláska: KDO NEPLÁČE - NENÍ ČECH, které se koná již dnes 14.5.2018 v 19:00 hod.

V kanceláři kulturního domu byl zahájen předprodej cenově zvýhodněných vstupenek na 23. swingový festival J. Marčíka, který se uskuteční 1. a 2. června 2018. Neváhejte, počet je omezen.

Upozorňujeme všechny zájemce o kurz společenského tance pro mládež na podzim 2018 - nezapomeňte se včas přihlásit - můžete elektronicky - přihláška je na webových stránkách Kulturního centra nebo v kanceláři Kulturního domu.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí vás zve na besedu se spisovatelem, novinářem, rodákem z Bolehoště Martinem Moravcem, kde uvede svou novou knihu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 24. května od 17.00 hodin. 

Firma moderního e-shopového skladu ComGate v areálu Elitex nabízí práci na dlouhodobou spolupráci a hlavní pracovní poměr - skladníky/skladnice, kteří si na odvedené práci dají záležet a chtějí nasbírat zkušenosti. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:   vychystávat zásilky dle objednávek

štítkovat drobné zboží (převážně kosmetika, víno)

balit zásilky

evidovat zboží

Budete pracovat ve velmi moderním a čistém skladovém centru se zaměřením na e-shopovou logistiku

- Práce na HPP

- Mzda až 25 000 Kč hrubého měsíčně

- 5 týdnů dovolené + 3 dny na nemoc placené, jako bys byl v práci

- Stravenky

-  Žádná noční směna / dobrovolné přesčasy v případě sezóny a inventur

- Dotovaná Multisport karta

- Firemní akce

- Dlouhodobé zázemí

Nástup nejlépe IHNED

V případě zájmu pište na: prace@comgate.cz

Firma EKO-CONTAINER SERVICE, s.r.o., Kampelíkova 767/2a, 500 04 Hradec Králové, hledá pro provoz v Týništi nad Orlicí pracovníka na pozici - dělník do výroby

Nabízí:

· Práce na HPP

· Pracovní poměr na dobu určitou

· Pravidelná mzda a zaměstnanecké benefity

· Jednosměnný provoz

Požadují:

· SOU  vzdělání - výhodou

· Nutná manuální zručnost

· Spolehlivost, zodpovědnost

· Bydliště v Týništi nad Orlicí a okolí výhodou

· Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu:

iveta.musilova@ecs-obaly.cz, případné další informace na tel. 731 412 151

Firma  TSS, spol. s r.o., Za tratí 496,  Třebechovice pod Orebem přijme pracovníka na dočasnou výpomoc do modelárny na dokončovací práce. Vhodné pro muže i ženy. Požadují manuální zručnost spolehlivost, pracovitost. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou informovat na tel. čísle:  495 540 331  nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice pod Orebem.

Motorest Lípa přijme na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr pomocnou pracovní sílu do kuchyně, vhodné pro brigádníky. Výhodné platové podmínky, možnost ubytování, týdenní pracovní cyklus. Informace na tel. čísle  775 365 847 nebo osobně v Motorestu Lípa.

Pizzerie LA STREGA vás zve 22. května od 18 hodin na řízené degustační menu spojené s degustací rumů. Zveme všechny příznivce italské kuchyně.  Neváhejte a rezervujte si místo již tento týden. Zájemci volejte na telefonní číslo pana Hladíka 736 161 752. Kuchaři a personál pizzerie se těší na vaši návštěvu.

14.5.2018 16:07:15 | přečteno 376x | petra.cizkova
 
load