Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 14.2.2018

Upozorňujeme občany, že splatnost místního poplatku ze psa je k 15. únoru 2018 a splatnost poplatku za zahrádky byla k 31. lednu 2018.

Kulturní centrum vás zve ve čtvrtek 15. února 2018 na koncert známého kytarového virtuosa Lubomíra Brabce v rámci turné k jeho 65. narozeninám. Koncert v Týništi nad Orlicí je jediný v rámci východních Čech. Začátek v 19.00 hodin.

Kompletní program i termíny taneční polepšovny najdete na webových stránkách Kulturního centra. Předprodej vstupenek v Kulturním domě.

Dům dětí a mládeže má připravenou nabídku letních táborů na léto 2018. Jejich přehled najdete na vývěskách ve městě, v DDM nebo na www.ddmtyniste.cz.

Český rybářský svaz Týniště nad Orlicí vás zve na tradiční Rybářský ples, který se bude konat 24. února 2018 v restauraci Roubenka od 20.00 hodin. K tanci a poslechu zahraje KOPLAHO BAND. Vstupenky je možné zakoupit přímo v restauraci Roubenka.

Městská knihovna Týniště nad Orlicí pořádá výstavu prací žáků výtvarného oboru ZUŠ „MIMOZEMSKÁ CIVILIZACE“ podivuhodná setkání při cestě sluneční soustavou, která potrvá do 1. března 2018.

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě spojených s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jedná se o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce. Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost. Nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace. V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou. Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

14.2.2018 14:37:28 | přečteno 369x | petra.cizkova
 
load