Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Hlášení městského rozhlasu 10. ledna 2018

Kulturní centrum Týniště nad Orlicí se omlouvá všem, kteří nedostali do schránky lednový Zpravodaj. Jako každá novinka, ani tato se neobešla bez neočekávaných komplikací - dostali jsme nepřesné informace o počtu domácností, takže bylo vytištěno méně kusů. Počet jsme zaktualizovali a v únoru by už vše mělo být v pořádku.

Všechny zájemce o taneční polepšovnu upozorňujeme, že kurz pro začátečníky je již naplněn a už nepřijímají přihlášky. V kurzu pro pokročilé je ještě místo pro maximálně 5 párů.

Kulturní centrum zve příznivce Divadelního souboru Jirásek na derniéru výpravné hudební komedie Nejkrásnější válka, která se koná v pátek 12.ledna 2018 v 19.30 hodin. Máte poslední možnost vidět toto výjimečné představení.

Hudební uskupení Nos Dames a Spolek přátel města Týniště nad Orlicí zvou veřejnost na již tradiční Francouzský večer plný šansonů. V průběhu tohoto známého a oblíbeného pořadu budou posluchači seznámení s klasickým francouzským šansonem a se současnou frankofonní tvorbou. Koncert se uskuteční v neděli 14. ledna od 17 hodin v Kulturním domě. Vstupenky v hodnotě 50 korun je možné zakoupit také v předprodeji.

Divadelní soubor UFO zve v sobotu 20.ledna 2018 do kulturního domu na divadelní ples s podtitulem NA VLNÁCH I POD NIMI, který začíná ve 20.00 hodin.

Kompletní program najdete na webových stránkách Kulturního centra a Města Týniště n. Orl. a na plakátech. Předprodej vstupenek v Kulturním domě.

Dům dětí a mládeže pořádá v úterý 9.ledna a v úterý 23.ledna od 17.30 hodin PEDIGOVOU DÍLNU pro začátečníky i pokročilé. Cena 40 Kč + spotřebovaný materiál. 

Dále pro zájemce pořádá celodenní pletení z pedigu na akci ZIMNÍ PLETKY v neděli 26.ledna, cena 80 Kč + spotřebovaný materiál, omezený počet míst. Na všechny dílny se přihlaste, prosím, předem v DDM nebo na tel. čísle 725 435 732.

Dům dětí a mládeže zve děti, mládež i dospělé do herního klubu Pohoda, který je otevřený každou středu od 17.00 hodin a kde se můžete vyzkoušet přes 200 zajímavých deskových her.

Dům dětí a mládeže pořádá v termínu ředitelského volna, ve čtvrtek 1.února VÝLET DO TONGA a o pololetních prázdninách v pátek 2.února POLOLETNÍ SLUNÍČKOHRÁTKY na téma Dobytí severního pólu. Zájemci se mohou hlásit přes naše nové webové stránky www.ddmtyniste.cz.

Dům dětí a mládeže má připravenou nabídku letních táborů na léto 2018. Jejich přehled najdete na vývěskách ve městě, v DDM nebo na www.ddmtyniste.cz.

Firma TSS, Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem přijme pracovníka na pozici  údržbář, zámečník dále pracovníky na pozice obsluha CNC, modelář a truhlář. Nástup možný ihned. Nabízí dobré platové podmínky, benefity pro zaměstnance. Více informací na tel. čísle 495 540 339 nebo přímo ve firmě TSS, Třebechovice pod Orebem.

11.1.2018 7:42:05 | přečteno 362x | petra.cizkova
 
load