Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Novoroční slovo starosty

Vážení spoluobčané,

přelom starého a nového roku znamená pro většinu lidí bilancování uplynulého období, přání a předsevzetí do roku příštího.


Co bych si tedy přál jako starosta asi nejvíc? Jelikož jsem životní optimista a člověk pozitivního myšlení, přál bych si, aby se celkově ve společnosti zlepšila nálada mezi lidmi, aby se k sobě chovali navzájem lépe a bylo kolem nás vidět více smíchu, spokojenosti a radosti. Jsem přesvědčen, že žijeme historicky v té nejlepší době, kterou je nutné rozvíjet a nebýt tolik rozděleni. Chtěl bych, aby rok 2020 byl pro všechny úspěšný a dařilo se nám společně zase o kousek zlepšit a zpříjemnit život v našem městě i našich obcích, jako to bylo v roce loňském.

Co však já chci udělat právě teď, je popřát vám do nového roku 2020 na prvním místě pevné zdraví a velkou míru tvůrčí energie. Ať do následujícího období vykročíte spokojení, ať se vaše sny a všechna větší i drobná přání promění ve skutečnost a jsou zaslouženou odměnou za všechno vaše každodenní snažení. Za sebe ještě zopakuji jako každoročně na tomto místě mé vnitřní osobní přání. Tedy milý roku 2020, nemusíš mi dát vůbec nic, jen mi prosím nikoho nevezmi. Jsem přesvědčený, že takový pocit je určitě ukryt v každém z vás.

Dovolte mi poděkovat všem zastupitelům, pracovníkům městského úřadu, příspěvkovým organizacím města, městské policii a hasičům za odvedenou práci v uplynulém roce a do roku nového přeji hodně zdraví, optimismu, chuti do další práce a spokojenost v osobním životě.

Libor Koldinský, starosta


1.1.2020 | přečteno 219x | petra.cizkova
 
load