Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou pracovníka

Služby města Týniště nad Orlicí přijmou do pracovního poměru zaměstnance na pozici řidič při zajišťování komunálních služeb ve městě 

Jedná se o práci spojenou s obsluhou vozových a mechanizačních prostředků. Jde o různorodou činnost při zajišťování celoroční údržby komunikací, zeleně, dopravního značení, veřejného osvětlení, odpadového hospodářství, správy bytového fondu, drobné zednické a stavební práce.

Požadují řidičské oprávnění skupiny B minimálně, řidičské oprávnění skupiny T, C a další včetně profesního průkazu výhodou. Dále požadují dobrý zdravotní stav, co nejkratší vzdálenost bydliště od sídla zaměstnavatele, komunikativnost, odolnost proti stresu, sebeovládání, zodpovědnost.

Nabízejí pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou a rozsahem úvazku 40 hodin týdně, s nástupem ihned nebo dle dohody. Odměňování podle zákona dle platových tarifů a platových stupňů v návaznosti na dosažené vzdělání a praxi, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zázemí perspektivní organizace.

V případě vašeho zájmu požadují životopis včetně dokladu o nejvyšším stupni vzdělání a průběhu dosavadní praxe doručit do sídla organizace osobně, elektronicky nebo poštou.

Kontaktní osoba Gažiová Jitka, ředitelka, telefonní číslo 724 255 456.

5.2.2018 14:45:15 | přečteno 360x | petra.cizkova
 
load