Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

SLOVO STAROSTY - Krásný advent vinšuji...

Vánoční strom 2021

Vážení spoluobčané,

pomalu se nám chýlí rok ke svému závěru, nastal čas adventu a nekrásnější období v roce je již za dveřmi.

Dosavadní průběh roku byl opět jiný, takový, jaký si většina z nás moc nepřeje. Mnohé změnil a společnost je stále více polarizována. Neustálá omezování života společnosti nám určitě k pohodě nepřidají. Život má úplně jiný rytmus a přidávají se nejistoty. Koronavirová situace se bohužel negativně promítne i na programech spadajících do období adventu. Vánoční atmosféru města dokreslí pouze vánoční strom na Mírovém náměstí a světelná výzdoba po hlavních ulicích. Za darování vánočního stromu bych chtěl poděkovat kazateli Petru Pichovi z Církve adventistů sedmého dne z Vamberka. Jelikož je advent pro mnoho z nás nejkrásnějším obdobím v roce, záleží nám na tom, abychom alespoň trochu do města pocitově Vánoce dostali a vlili lidem do žil dávku optimismu.

Přesto jsem přesvědčen, že Vánoce si hezky užijeme. Jsou to přeci jen svátky spojené s rodinnou atmosférou. Strávíme je po boku svých nejbližších. To je spolu se zdravím to nejcennější, co život přináší. Přeji vám, abyste prošli letošním adventem v dobré pohodě, abyste prožili poklidnou dobu Vánoc. Pevně doufám, že již napřesrok to bude konečně více polidštěné, protože takto polovičatě se žít opravdu nedá a nechce. Mám rád, když se lidi setkávají, užívají si společně kulturní, sportovní a společenský život. K tomu zas musíme dojít a já jsem pevně přesvědčen, že dojdeme.

Takže ode mě osobní přání pro vás občany jsou pevné nervy, dobré zdraví a pochopitelně krásné prožití svátků Vánoc a šťastný Nový rok.

Libor Koldinský – starosta města


29.11.2021 10:27:25 | přečteno 828x | petra.cizkova
 
load