Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Reakce zřizovatele na sdělení ředitele ZŠ Týniště nad Orlicí ohledně případu výskytu salmonely

Na základě veřejné informace, kterou sdělil včera 23.11.2017 na rodičovském sdružení  ředitel základní školy Mgr. Milan Kajn ohledně případu salmonely, jsme nuceni zveřejnit kompletní zprávu Krajské hygienické stanice Hradec Králové.

KHS provedla kontrolu ve školní jídelně v Základní škole Týniště nad Orlicí. Zpráva ovšem nikde o ředitelem komentovaném stavu kuchyně nehovoří, nehledě na to, že její stav se salmonelou neměl a nemá nic společného. Kdyby tomu tak bylo, předpokládáme, že by tyto prostory členové kontroly z KHS ihned uzavřeli pro další provoz.

Zřizovatel, kterým je město Týniště nad Orlicí, si je vědom stavem tohoto zařízení a do rozpočtu příštího roku jsou vyčleněny finanční prostředky na vypracování projektové dokumentace. Za sebe osobně si myslím, že každý rozumně smýšlející občan, si je na první pohled vědom faktu, že zřizovatel budovu školy rozhodně nezanedbává a stejné to bylo, je a bude i při jakémkoliv případu havárie a nutnosti okamžitého řešení, kdy zřizovatel vždy pomohl.

Děkuji za pochopení

Libor Koldinský – starosta města

ikona souboru ikona souboruZpráva z kontroly Krajské hygienické stanice v Základní škole Týniště nad Orlicí

24.11.2017 12:32:52 | přečteno 1044x | petra.cizkova
 
load