Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Kompostéry do domácnosti

Vážení občané,  v poslední době se šíří různé dohady a otázky ohledně poskytování kompostérů do domácností a proto vám podávám toto vysvětlení, abych uvedl věci na pravou míru.

V červnu loňského roku proběhla anketa zájmu o kompostéry do domácností, která byla podmínkou podání žádosti o dotaci na jejich pořízení. Na základě značného zájmu občanů byla následně podána žádost o dotaci. Podmínkou pořízení kompostérů bylo poskytnutí dotace.
V současné době můžu zájemcům o kompostéry oznámit radostnou zprávu, že dne 15. 4. 2019 byla městu poskytnuta dotace. Nyní je vypsáno výběrové řízení na jejich dodavatele. Teprve po dokončení výběrového řízení bude znám termín jejich dodání. Pokud nedojde k nějakým komplikacím v rámci výběrového řízení a následného plnění dodávky vybranou firmou, přepokládám termín dodání kompostérů srpen až září.

Po dodání kompostérů budou jednotliví zájemci postupně vyzvání k převzetí kompostérů a podpisu smluv. Závěrem musím upozornit, že vyplněním anketního lístku nevznikl nikomu automaticky nárok na přidělení kompostéru.  

Josef Urbánek, MěÚ Týniště nad Orlicí, životní prostředí


6.5.2019 14:51:04 | přečteno 1097x | petra.cizkova
 
load