Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Kompostér do každého domu zdarma

6

Město Týniště nad Orlicí se snaží dlouhodobě vytvářet pro občany kvalitní podmínky pro možnost nakládání s domovním odpadem, které by zaručovaly ekonomickou a ekologickou únosnost jeho likvidace. Jelikož biologicky rozložitelný odpad tvoří významné procento (až 60%) z celkového komunálního odpadu, který končí v popelnicích a následně na skládce, rozhodli jsme se maximálně podpořit systém DOMÁCÍHO KOMPOSTOVÁNÍ a k tomu potřebujeme především Vaši pomoc tím, že se zapojíte do této akce. Šetříte tím i své peníze.

ZDARMA kvalitní zahradní kompostér.

Kompostér = ideální pomocník při kompostování
  • Během pár měsíců získáte kvalitní kompost.
  • Zahradní kompostér je elegantním doplňkem Vaší zahrady.
  • Bioodpad v něm nezapáchá.
  • Zpracováváte odpad ekologicky i ekonomicky.

Suroviny vhodné do kompostu: Zbytky rostlin, plevele, listí, posekaná tráva, rozdrcené dřevo, piliny, hobliny, kuchyňský odpad (káva, skořápky, slupky, kůstky, zbytky jídel), zemina, trus a podestýlka drobných zvířat, exkrementy hospodářských zvířat (omezené množství), sláma a jiné sklizené zbytky, popel ze dřeva, novinový papír, karton, kůra stromů, hadry z přírodních tkanin.

Anktetu můžete vyplnit na lístcích, které vám budou v nejbližších dnech distribuovány do poštovních stránek a doručit je na městský úřad. Další možností je vyplnění ankety elektronicky zde: ANKETA

nebo za použití mobilního telefonu a QR kódu zde: 

QR Tyniste

ikona souboru ikona souboruAnketa kompostery QR kód

ikona souboru ikona souboru103 vyzva PO3 SC3 1


30.5.2018 23:49:24 | přečteno 1884x | admin.tyniste
 
load