Týniště nad Orlicí

Oficiální internetová prezentace města
Zvětšit písmo: A A A

Vyhledávání

Strom

Cyklobusy do Orlických hor 2017

Cyklobusy do Orlicých hor

Vážení turisté, příznivci Orlických hor a cykloturistiky

Cyklobusy do Orlických hor, oblasti Bukové hory a Králického Sněžníku v letošním roce vyjíždějí až od prvního červnového víkendu a budou jezdit každou sobotu a neděli a také o svátcích až do konce září 2017.
Po loňském zavedení několika významných novinek využívajících moderní informační technologie, které vám umožnili sledování spojů a rychlé zjištění případného zpoždění autobusu je možné také využít dispečink IREDO, který je v provozu i o víkendu. Podrobnosti naleznete v další části letáku pod mapou. Ke sledování spoje lze využít internetové stránky http://tabule.oredo.cz.

Ani v roce 2017 se oblasti Orlických hor vyhnuly rekonstrukce dopravních komunikací. Na dokončených stavbách z minulých let cyklisté zajisté ocení nové asfaltové povrchy, ale stavby současné jsou důvodem objížděk a časových zpoždění, ale jak na tabulích zní „Musí se to opravit“. Sledujte proto prosím ve vašem vlastním zájmu jízdní řády, které se mohou v průběhu období díky stavbám měnit.

V současném období dochází k velkému rozmachu jízdních kol s přídavným pohonem. Dovolujeme si vás upozornit, že dle platných Smluvních a přepravních podmínek IREDO je přeprava kol s jiným než elektrickým přídavným motorem a přeprava elektrokol s neodnímatelnou baterií zakázána. 

Jako každoročně si vás dovolujeme požádat o věnování patřičné pozornosti bezpečí při jízdě na kole. Respektujte i další účastníky turistiky, zejména pěší chodce. Při výběru trasy nezapomínejte na své zdraví a současnou aktuální kondici. Pro jistotu si do svých mobilních telefonů uložte kontakty nejen na Horskou službu ČR, ale i na polskou partnerskou záchrannou organizaci GOPR. Odkazy a kontakty naleznete v letáku. 

Pro letošní cykloturistickou sezónu vám přejeme krásné počasí a mnoho nevšedních  zážitků ze sedla kola.

Sekretariát Euroregionu Glacensis, organizátor projektu „Cyklobusy Orlických hor“

ikona souboru ikona souboruMapa - Cyklobusy do Orlických hor 2017

ikona souboruLinky - Cyklobusy 2017

1.6.2017 14:08:04 | přečteno 452x | petra.cizkova
 
load